kaart_wijken_utrechtCombined ShapearrowCombined ShapesearchtriangleBT Binnenstadlogo-binnenstadLOGO_BUURTTEAM_ALGEMEEN_WITBT De MeernBT Dichters- en RivierenwijkBT Hoograven TolsteegBT Kanaleneiland NoordBT Leidsche RijnBT Lunettenlogo-mboBT NoordoostBT Pijlsweerdlogo-oostBT OvervechtBT Vleutenlogo-vosoBT WestBT ZuilenFill 38
De Meern

Artikel

plaatje

Samen in De Meern

16 oktober, 2018

Welkom bij Buurtteam De Meern! In ons teamwerken professionele hulpverleners met verschillende expertises. Wij gaan met u in gesprek over uw vragen. Samen kijken we wat u zelf kunt doen, waar mensen uit uw omgeving bij kunnen helpen en waar u professionele hulp bij nodig heeft. U houdt zelf de touwtjes in handen. 

Het buurtteam ondersteunt u waar dat nodig is. In ons team werken naast hulpverleners ook stagiaires, vrijwilligers en sociaal juridische raadsleden. Sociaal juridische raadsleden geven ondersteuning op administratief/financieel gebied, u kunt bij hen terecht met vragen over toeslagen, bijstand, bijzondere bijstand, kwijtscheldingen, WW,  WIA, Wajong, schoolkosten, belastingaangifte en consumentenzaken. 

Als u naast de hulp van het buurtteam nog andere zorg nodig heeft, helpt het buurtteam u bij de contacten met de juiste organisaties.
We werken actief samen met andere partners in de wijk zoals bijvoorbeeld scholen, huisartsen, de sociaal makelaars, gemeente Utrecht en vrijwilligersorganisaties.