kaart_wijken_utrechtCombined ShapearrowCombined ShapesearchtriangleBT Binnenstadlogo-binnenstadLOGO_BUURTTEAM_ALGEMEEN_WITBT De MeernBT Dichters- en RivierenwijkBT Hoograven TolsteegBT Kanaleneiland NoordBT Leidsche RijnBT Lunettenlogo-mboBT NoordoostBT Pijlsweerdlogo-oostBT OvervechtBT Vleutenlogo-vosoBT WestBT ZuilenFill 38
Geselecteerde buurtteam: Vleuten
Kies een ander buurtteam
Vleuten

Artikel

plaatje

Samen in Vleuten

Welkom bij Buurtteam Vleuten! In ons teamwerken professionele hulpverleners met verschillende expertises. Wij gaan met u in gesprek over uw vragen. Samen kijken we wat u zelf kunt doen, waar mensen uit uw omgeving bij kunnen helpen en waar u professionele hulp bij nodig heeft. U houdt zelf de touwtjes in handen. 

Het buurtteam ondersteunt u waar dat nodig is. In ons team werken naast hulpverleners ook stagiaires en werken we samen met vrijwilligers en sociaal juridische raadsleden. Sociaal juridische raadsleden geven ondersteuning op administratief/financieel gebied, u kunt bij hen terecht met vragen over toeslagen, bijstand, bijzondere bijstand, kwijtscheldingen, WW,  WIA, Wajong, schoolkosten, belastingaangifte en consumentenzaken. 

Als u naast de hulp van het buurtteam nog andere zorg nodig heeft, helpt het buurtteam u bij de contacten met de juiste organisaties. We werken actief samen met andere partners in de wijk zoals bijvoorbeeld scholen, huisartsen, sociaal makelaars, gemeente Utrecht en vrijwilligersorganisaties.