Van 10 oktober tot 11 november bruist Utrecht altijd van de activiteiten die georganiseerd worden door de Armoedecoalitie en haar partners. Van de manifestatie ‘Uit je Dakloos’ tot de Sint Maarten Parade, en alles daartussenin.
In de nieuwsbrief van de Armoedecoalitie lees je over meer over een aantal activiteiten. Op armoedecoalitie-utrecht.nl vind je een compleet overzicht.
Komende activiteiten
7 april 2026
Buurtteam Leidsche Rijn
Training Acceptance and Commitment (ACT)
Lees meer7 april 2026
Buurtteam Oost
Activeringscursus: stap vooruit
Doel: Deze cursus is voor iedereen die iets wil veranderen in het leven, maar niet weet hoe dat aan te pakken en een eerste stap te zetten. In deze cursus leer je samen met anderen hoe je een draai aan je leven kunt geven. Dat kan zijn op het gebied van daginvulling, dagstructuur, levensstijl, sociale contacten, huishouden, knopen doorhakken of problemen aanpakken. De cursus is geschikt voor alle leeftijden en opleidingsniveaus.
Lees meer8 april 2026
Buurtteam Leidsche Rijn