In Utrecht leven zo’n 23.000 huishoudens van een minimum inkomen. De leden van de Armoedecoalitie hebben één doel voor ogen: armoede bestrijden en sociale uitsluiting tegengaan. In de maandelijkse nieuwsbrief het belangrijkste nieuws over armoedebestrijding in Utrecht.
In deze nieuwsbrief de volgende onderwerpen:
- Deel bezuinigingen tegengehouden
- Leg een stevig fundament onder bestaanszekerheid
- Het verhaal van Marry Mos
- Vrijkaartjes Festival Oude Muziek
- Drukte bij Leergeld Utrecht
- Checklist Inkomsten op orde
- Campagne Je geld de baas
- Focusweek Armoede 2024
- Sterker in je schoenen
- Gezocht: professionals die buiten de lijntjes kleuren
- Huurtoeslag aanvragen over 2023? Het kan nog!
Komende activiteiten
24 maart 2026
Buurtteam Leidsche Rijn
Training Acceptance and Commitment (ACT)
Lees meer24 maart 2026
Buurtteam Ondiep-Pijlsweerd
Supportgroep Rondkomen
Doel: In de supportgroep rondkomen kun je in een veilige omgeving praten met anderen die hetzelfde meemaken. Liever luisteren? Dat mag ook. Samen leer je van elkaar en krijg je meer inzicht in je geldzaken. Je bent van harte welkom.
Lees meer24 maart 2026
Buurtteam Oost
Activeringscursus: stap vooruit
Doel: Deze cursus is voor iedereen die iets wil veranderen in het leven, maar niet weet hoe dat aan te pakken en een eerste stap te zetten. In deze cursus leer je samen met anderen hoe je een draai aan je leven kunt geven. Dat kan zijn op het gebied van daginvulling, dagstructuur, levensstijl, sociale contacten, huishouden, knopen doorhakken of problemen aanpakken. De cursus is geschikt voor alle leeftijden en opleidingsniveaus.
Lees meer